Psk. Dr. Yağmur Suadiye Dalğıç
Psikolog

Psk. Dr. Yağmur Suadiye Dalğıç

  • İzmir
  • 234 Görüntülenme

Psk. Dr. Yağmur Suadiye Dalğıç Hakkında

Yağmur Suadiye Dalğıç, Mersin Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2009 yılında mezun oldu. Lisans eğitimi süresince stajlarını Adana Ekrem tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde Toplum Ruh Sağlığı, Affektif Bozukluklar ve Çocuk Ergen Birimlerinde yürüttü. Yüksek Lisansını Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma Uygulama Hastanesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda tamamladı. Doktora eğitimini Ege Üniversitesi Bağımlılık Enstitüsünde tamamladı. Yüksek lisans ve doktora eğitimleri boyunca Duygudurum bozuklukları, Kaygı bozuklukları, Bağımlılık ve Psikoterapi birimlerinde aktif olarak çalışmalar yaptı. 10 yıl Sağlık Bakanlığına bağlı hastanelerde psikolog ve psikoterapist olarak hizmet verdi.
Psikoterapi uygulama alanlarında uzmanlaşabilmek için çok sayıda eğitimi tamamlamakla birlikte halen devam etmekte olan eğitimleri vardır.
Psikodinamik Yönelimli Psikoterapi alanında Dr. Agah Aydın, Dr. Onur Özalmete ve Dr. Altan Eşsizoğlu süpervizörlüğünde Psikodinamik-Destekleyici Psikoterapi eğitimime devam etmektedir.
Yüksek lisans eğitimi kapsamında depresyon ve iki uçlu bozukluk tanısı alan bireylerle Şema terapisi bağlamında çalışmalar yapmıştır. Metakognitif terapiler üzerine eğitim almıştır.
Abdulkadir Özbek Psikodrama Enstitüsünde Psikodrama Temel ve İleri aşama eğitimleri almıştır (320 saat).
Travma Sonrası Stres Bozukluğu tedavisi, Afet ve afet sonrası psikososyal destek hizmetleri, Klinik terapi becerileri eğitimlerini tamamlamıştır.
Psikolojik ve Psikiyatrik testler, Kişilik testleri, Çocuk ve Yetişkinler için Zeka testleri uygulama ve yorumlama yetkisine sahip Uzman Psikologtur.

Psk. Dr. Yağmur Suadiye Dalğıç ile +90505******* numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Psk. Dr. Yağmur Suadiye Dalğıç adresi; Konak, İzmir İzmir....

Psk. Dr. Yağmur Suadiye Dalğıç ile sayfamızda bulunan randevu al bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Psk. Dr. Yağmur Suadiye Dalğıç, İzmir ilinde hizmet vermektedir.