Uzm. Psk. Kemal ÖZCAN
Psikolog

Uzm. Psk. Kemal ÖZCAN

  • Ankara
  • 6100 Görüntülenme
  • 1554 Randevu
  • Adres
    Kızılırmak Mah., Ankara T...

Uzm. Psk. Kemal ÖZCAN Hakkında

1983-1987 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nde lisans ve eğitmenlik formasyonu eğitimini tamamlayan Kemal Özcan, çok sayıda seminer ve eğitimlerle alandaki çalışmalarını sürdürdü. Katıldığı seminer ve eğitimler arasında; Belçika’da “Practitioner NLP” (2008-2009), Gerald Weeks ile “Evlilik ve Çift Terapisi” semineri, Vamık N. Volkan ile “Dinamik Yönelimli Psikoterapi” semineri, “Vaka Sunumu ve Refresh” semineri, CİSED tarafından düzenlenen “Aile Danışmanlığı”, “Cinsel Terapi Eğitimi”, “Holistik Evlilik ve Çift Eğitimi” konulu eğitimler, Gerald Weeks ile “İleri Düzey Evlilik ve Çift Terapisi” semineri, Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nden YÖK onaylı 450 saatlik “Aile Danışmanlıǧı” eğitimi yer alıyor. Ayrıca Sağlık Bakanlığı “Psikolojinin Tıbbi Uygulamaları Yetkilendirme” sertifikasının da sahibidir.

Profesyonel kariyerine Belçika’da başlayan Kemal Özcan, 1991-2004 yılları arasında Arcelor Mittal (Arcelor Demir Çelik Fabrikası) İnsan Kaynakları bölümünde görev yaptı. 2004-2010 yılları arasında “Göç Psikolojisi” alanında uzmanlaşmış kurumlar başta olmak üzere, çeşitli kurum ve kuruluşlarda sosyolojik ve psikolojik konularda Fransızca-Türkçe ve Türkçe-Fransızca tercümanlık yaptı. Aynı zamanda, Belçika’daki Türk asıllı göçmenlere danışmanlık ve psikoterapi hizmetleri de veren Özcan, 2005-2010 yılları arasındaki kariyerini Belçika’da Psikolog (bireysel terapist ve çift terapisti) olarak sürdürdü.

Türkiye’ye dönen Özcan, 2011-2014 yılları arsında Ankara Mamak Özel Eğitim Okulu’nda Psikolog olarak çalıştı. Ocak 2011’den bu yana da CİSED’de Psikolog, Evlilik ve Çift Terapisti,  Cinsel Terapist olarak çalışmaktadır.

“Universite du Travail Paul Pasteur- Charleroi” (1991-1992) ve “L’institut de Linguistique de l’Université du Mons” (2004-2005) Fransızca dil öğrenme programlarını tamamlayan Özcan, ileri düzeyde Fransızca bilgisine sahiptir.

Almanya ve Türkiye’de çeşitli televizyon ve radyo kanallarına konuşmacı olarak katılan Özcan, 29 Nisan 2013’te Belçika, Beringen’de gerçekleştirilen “Aile ve Evlilik Semineri” ile 12 Mayıs 2013’te Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde düzenlenen “Palliatif Servis Çalışanlarına Psikolojik Destek ve Süpervizyon Semineri”nde görev almıştır.

Uzm. Psk. Kemal ÖZCAN ile sayfamızda bulunan randevu al bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Kemal ÖZCAN adresi; Kızılırmak Mah., Ankara T....

Uzm. Psk. Kemal ÖZCAN ile sayfamızda bulunan randevu al bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Kemal ÖZCAN, Ankara ilinde hizmet vermektedir.
Sağlıklı Cinsel Yaşam Formülü
Sağlıklı Cinsel Yaşam Formülü

Sağlıklı Bir Cinsel Yaşamın Formülü Var mı?

Cinsel İsteksizlik
Cinsel İsteksizlik

Cinsel İsteksizlik - Nedenleri? Belirtileri ve Tedavisi

Cinsel Bağımlılık
Cinsel Bağımlılık

Hiperseksüalite, Satiriasis, Nemfomani konulu Cinsel Bağımlılılar Webinarı

Ergen Psikolojisi ve Ergenler
Ergen Psikolojisi ve Ergenler

Ergen Psikolojisi ve Ergenlerle İletişim (Duru Tv)