Psk. Dan. Esmanur Bolat
Pedagog & Aile Danışmanı & Psikolojik Danışman

Psk. Dan. Esmanur Bolat

  • İstanbul
  • 160 Görüntülenme

Psk. Dan. Esmanur Bolat Hakkında

Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden 2015 yılında Onur derecesiyle mezun oldum. Bireysel psikolojik danışmanlık ve çift-aile terapisi hizmeti vermekteyim. Çocuklar, ergenler, yetişkinler ve çiftler ile çalışmaktayım.
Yüksek lisans eğitimine Yıldız Teknik Üniversitesi’nde başladım. Yıldız Teknik Üniversitesi Aile Danışmanlığı Eğitimini (2020) tamamladım. Şu an EMDR Eğitimime devam etmekteyim. İstanbul Ticaret Üniversitesi Oyun Terapisi Sertifika Programını (2021), Rasyonel Psikoloji Albert Ellis Enstitüsü- Rasyonel Duygucu Davranışçı Terapi-Bilişsel Davranışçı Terapi Programı Uygulamacı Eğitimini (2020), Çocuk Değerlendirme Testleri (Ankara Gelişim Tarama Envanteri (AGTE), Gessel Gelişim Testi, Bender-Gestalt Görsel Algı Testi, Frossing Gelişimsel Görsel Algı Testi, Cattail Zeka Testi, Porteus Labiretn Testi, Okula Hazırlık Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Peabady Kelime Testi, Goodenough Bir İnsan Çiz Testi) Uygulayıcı Eğitimini (2017), İstanbul Psikodrama Enstitüsü Psikodrama Eğitim Programı- Hazırlık Eğitimini (2017), Ruh Sağlığı Derneği- Psikolojik İlk Yardım ve TSSB Eğitimini (2016), TAPDA Transactional Analaysis Personal Development Award- Temel TA kavramları Uygulama Eğitimini (2015) tamamladım.
Ayrıca; TÜRBAD Değerli ve Aktif Yaşam Çalışma Birimi- Ağrı Alt Grubunda ve TÜRBAD Travma ve Yas Çalışma Biriminde gönüllü olarak yer almaktayım.

Psk. Dan. Esmanur Bolat ile +90505******* numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Psk. Dan. Esmanur Bolat adresi; İstanbul....

Psk. Dan. Esmanur Bolat ile sayfamızda bulunan randevu al bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Psk. Dan. Esmanur Bolat, İstanbul ilinde hizmet vermektedir.