Psk. Dan. Ayşe Gavas Aslan
Psikolojik Danışman

Psk. Dan. Ayşe Gavas Aslan

  • Bursa
  • 197 Görüntülenme

Psk. Dan. Ayşe Gavas Aslan Hakkında

Ayşe Gavas Aslan klinik psikolog / psikoterapist / çift terapisti / cinsel terapist
-Mesleki özgeçmiş; Lisans eğitimimi 1995 yılında Ankara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nde tamamladım. 1998 yılında Uludağ Üniversitesinde “Anne-Baba İlişkilerine Bağlı Olarak Ergenlerde Kimlik Gelişimi” konulu tezim ile hocam Doç. Dr. Nermin ÇELEN danışmanlığında Yüksek Lisans Programını bitirdim. 2013-2016 yılları arasında İstanbul Esenyurt Üniversitesinde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını Prof.Dr. B.Mert SAVRUN danışmanlığında “Sigara içen ve içmeyen bireylerin bağlanma stillerinin karşılaştırılması” ile tamamladım.
“Aile ve Çift Terapisi” eğitimimi; Nevin DÖLEK ve Neylan ÖZDEMİR önderliğindeki BAKIŞ Eğitim ve Psikolojik Danışma Merkezi ile ortak çalışma yapan İsrail’deki Toplum Stres Önleme Merkezi -(Community Stress Prevention Center - CSPC)- ile yapılan ortak programa katılarak tamamladım. . Eğitim , İsrail Aile ve Evlilik Terapisi ve Aile Yaşamı Eğitimi Derneği’nin (Israeli Association for Marital and Family Therapy and Family Life Education) programına uygun olarak belirlenmiş ve uluslararası uygulaması olan bir programdır.

Ayrıca *1995- Hacettepe Üniversitesi - Madde Bağımlılığı ve Destek Eğitimi Projesi - 1997-/ *Ankara Üniversitesi - Cinsel Kimlik Gelişimi -1998- /*Psikologlar Derneği- Ankara -işe alma ve mülakat- İnsan Kaynakları - 2000- /*Uludağ Üniversitesi ile Bursa Milli Eğitim Müdürlüğü ANA-BABA OKULU - 2001 -/ *Nilüfer Rehberlik -Araştırma Merkezi - 7-11 yaş Temel Kabiliyetler Testi / *12- 14 yaş Temel Yetenekler Testi - 2002-/ *Unicef - Psiko- Eğitim Bilgilenme Ve Uygulamaları - 2003- /*Milli Eğitim - Psikolojik Bilgilendirme ve Anlamlandırma - 2004- /*Nilüfer Rehberlik -Araştırma Merkezi Atılganlık Eğitimi - 2004- /*Psikiyatrist Dr. Cengiz ALBAYRAK - Çocuklarda Dikkat Dağınıklığı Ve Hiperaktivite - 2005 - /*İstanbul Bahçeşehir Koleji- Kariyer Kazanımları - 2006- 2007 - /*Çağdaş Drama Derneği - Yaratıcı Drama Liderlik Eğitimi 2 düzey tamamlandı - 2007-/* 9.Rehbrlik Sempozyumu - Çocuklarda Oyun Terapisi - 2007 - *** 2008 Mart ayında GÖRÜŞ PSİKOLOJİK DANIŞMA&AİLE DANIŞMANLIĞI VE EĞİTİM MERKEZİNİ açtım.

Psk. Dan. Ayşe Gavas Aslan ile +90505******* numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Psk. Dan. Ayşe Gavas Aslan adresi; İhsaniye Mah. FSM Bulvarı....

Psk. Dan. Ayşe Gavas Aslan ile sayfamızda bulunan randevu al bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Psk. Dan. Ayşe Gavas Aslan, Bursa ilinde hizmet vermektedir.