Perla Psikoloji
Psikolog

Perla Psikoloji

  • İzmir
  • 244 Görüntülenme

Perla Psikoloji Hakkında

İzmir Karşıyaka Bostanlı’da bulunan Perla PsikolojiUzman Klinik Psikolog Fatih Mehmet AKTÜRK ‘ün kurucusu olduğu bir Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim merkezidir.

Perla Psikoloji’nin yolculuğu her yolculuk gibi sadece bir hayal ile başladı. Mesleğini severek yapan psikoloji uzmanı olarak, ihtisas grupları farklı olan  psikoloji uzmanları ile bir araya gelerek her şeyden önce bir hayal paylaşıldı. Bu hayal doğrultusunda; ihtiyaç duyan tüm bireylere etik değerlere bağlı şekilde psikolojik destek sağlamak; meslektaşlarımızın eğitim ve tecrübelerine katkı sağlayacak bir psikoloji kurumu olması fikri ortaya çıktı.

En önemli amacımız; alanında uzmanlaşmış meslektaşlarımız ile uzman desteğine ihtiyaç duyan bireyleri buluşturmak düşüncesiyle bu misyonumuz haline geldi. Perla Psikoloji; güvenilir, danışan-terapist ilişkisine önem veren ve etik ilkere sadık bir kurumdur. Danışanlarımızın problem çözme becerilerinin gelişmesi, farkındalıklarının artması ve hayat kalitelerinin yükselmesi amacıyla; her yaştan bireye birçok alanda koruyucu, önleyici ve destekleyici psikolojik danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Perla Psikoloji ile +90549******* numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Perla Psikoloji adresi; Bostanlı Mahallesi Cengiz....

Perla Psikoloji ile sayfamızda bulunan randevu al bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Perla Psikoloji, İzmir ilinde hizmet vermektedir.