Kl. Psk. Pelin Hazer
Psikolog

Kl. Psk. Pelin Hazer

  • İstanbul
  • 299 Görüntülenme

Kl. Psk. Pelin Hazer Hakkında

Klinik Psikoloji Doktora’mı Doğuş Üniversitesi’nde yapmaktayım.

Lisans eğitimini İstanbul Arel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünü her dönemini (Burslu) “Yüksek Onur” ve “Onur” belgeleri ile tamamladıktan sonra İstanbul Arel Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji Anabilim Dalında Klinik Psikoloji (Tezli) yüksek lisans eğitimini bitirdim.

Hürriyet Aile, Milliyet PembeNar‘da köşe yazarlığı yapmaktayım.

46’lık dergisinde de yazarlık yapmaktayım.

Bireyi toplumsal perspektiften anlamak ve gözlemlemek adına Anadolu Üniversitesi Sosyoloji lisansına devam etmekteyim. İnsanın beden, nefes ve zihin bütünlüğünden yola çıkarak Rishi Romeo Nath yoga alliance onaylı uluslararası yoga eğitmenliği eğitimi aldım ve aktif olarak yoga eğitmenliği yapmaktayım.

Klinik Psikoloji yüksek lisans tezini “Yetişkin Bireylerde Tanrıya Bağlanma ile Ruh Sağlığı Arasındaki İlişkisinde Ölüm Kaygısı ve Mutlak Doğru İhtiyacının Aracılık Etkisinin Yapısal Eşitlik Modellemesi İle Test Edilmesi” üzerine yazdım.

Lisans süresince gönüllü olarak Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde, Çocuk ve Ergen Bölümü,NPİ Nöropsikyatri Hastanesi Yataklı Servis,Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Gündüz Hastanesi Balıklı Rum Hastanesi, Madde Bağımlıları Servisinde staj yaptım.

Tohum Otizm Vakfında ,Vakıf tarafından düzenlenen otizm ile ilgili sınavda başarılı olduktan sonra verilen eğitim sonrasında otizmli çocukların ailelerine otizm ile ilgili bilgilendirme eğitimleri verdim.

Arel Üniversitesi ile ortak proje kapsamında projenin yürütülmesinden sorumlu oldum.

Lisans süresince 3 yıl tiyatro kulübü üyesi olarak birçok oyunda yer aldım. Yoga Eğitmenliğinin yanı sıra Bale yapmaktayım. Yan flüt ve Hint çalgısı olarak harmonium ve karatal enstürmanlarını çalmaktayım.

Kl. Psk. Pelin Hazer ile +90530******* numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kl. Psk. Pelin Hazer adresi; Mim Kemal Öke Cad. No: 9 ....

Kl. Psk. Pelin Hazer ile sayfamızda bulunan randevu al bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Kl. Psk. Pelin Hazer, İstanbul ilinde hizmet vermektedir.