Op. Dr. Serpil Kırım
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı & Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Doktoru

Op. Dr. Serpil Kırım

  • İstanbul
  • 115 Görüntülenme
  • Adres
    Bahçeşehir 1. Kısım FIRAT...

Op. Dr. Serpil Kırım Hakkında

Doğuma hazırlık ve nefes Egzersizleri, , emzirme, bebek bakımı, ilkyardım, pilates, yoga, ebeveynliğe hazırlık lohusa destek eğitimleri vermektedir

Yaşlanma, çok ve zor doğum yapma, hormonların etkisi ya da anatomik nedenlerle oluşan cinsel problemler ve ürojinekolojik sorunlara cerrahi işlemler ve lazer tedavisi ile destek vermektedir.

Eğitim

Tıp fakültesini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde okudu. Şişli Hamidiye Etfal Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığını tamamladı.
Koç Üniversitesi Amerikan Hastanesinde Tüp Bebek uzmanlığını tamamladı.

Kurslar / Sertifikalar

İstanbul Doğum Akademisi’nde 9 ay süren eğitmenlik eğitimi, Kadın sağlığına bütüncül tedavi yaklaşımları için EFT (Emotinal Freedom Techniques) ve Hipnoz, Aromaterapi Homeopati ve fitoterapi, eğitimlerini tamamladı.
Gebelerin suda nasıl rahatladığı farkettiğinde Waterbirth International kurucusu ve suda doğumun öncülerinden Barbara Harper’dan suda doğum eğitimi aldı.

Doğum hakkında bireysel psikoterapi ile ailelerin desteklenmesi gerektiğine karar vererek bütüncül psikoterapiye yönlendi. Halen Society for the Exploration of Psyhotherapy Integration (SEPİ) yönetim kurulu üyesi, İstanbul Psikoterapi Enstitüsü Başkanı Psikiyatri Uzmanı Dr. Tahir Özakkaş ‘ın Bütüncül Psikoterapi Eğitimine başladı.

Tüp bebekte de sıkça kullanılan minimal invaziv girişimler olan histeroskopi ve laparoskopi teknikleri ile ilgili de uzmanlık sonrası eğitimler aldı.

Op. Dr. Serpil Kırım ile sayfamızda bulunan randevu al bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Op. Dr. Serpil Kırım adresi; Bahçeşehir 1. Kısım FIRAT....

Op. Dr. Serpil Kırım ile sayfamızda bulunan randevu al bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Op. Dr. Serpil Kırım, İstanbul ilinde hizmet vermektedir.